Planeta Service

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Nokia

Гарантійний термін

Перебіг гарантійного терміну починається з дати початкового придбання Товару першим кінцевим споживачем. Товар може складатися з декількох різних частин, а різні частини Товару, відповідно, можуть мати різний гарантійний термін (далі - "Гарантійний Термін"). Нокіа встановлює наступні Гарантійні Терміни щодо своїх Товарів:

a) 12 (дванадцять) місяців для мобільного телефону та аксесуарів (як-то включених до пакету
продажу мобільного телефону або проданих окремо), окрім частин, що споживаються, та аксесуарів, які перелічені в (b) і (c) нижче;

b) 6 (шість) місяців на наступні частини, що споживаються, та аксесуари: батарейки, зарядні пристрої, настільні підставки, навушники, кабелів, чохли, панелі (кришки) до телефону;

c) 90 (дев'яносто) днів для носіїв, на яких надається будь-яке програмне забезпечення,наприклад, CD-роми, картки пам'яті, тощо.

Якщо інше не передбачено чинним законодавством, Гарантійний термін для відремонтованої(их) частини(тин) під час Гарантійного терміну буде діяти протягом початкового Гарантійного Терміну або протягом 60 (шістдесяти) днів з дати ремонту чи заміни, в залежності від того, який строк є тривалішим.

http://servicecenter.com.ua/c-mobilephone-nokia.html